شهرداری رشت
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۸ اسفند
به وب سایت معاونت ترافیک شهرداری رشت خوش آمدید
آتش سوزی 4 خانه ویلایی در سلیمانداراب رشت 1397/04/12
آتش سوزی 4 خانه ویلایی در سلیمانداراب رشت
 
 

شعله های آتش به سقف های بهم چسبیده رحم نکرد

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، حادثه آتش سوزی منزل مسکونی در ساعت 13:24 دقیقه ظهر امروز 12 تیر 97 به مرکز کنترل 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا 56 آتش نشان بهمراه 17 دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان به محل حادثه واقع در سلیمانداراب، کوچه شهید رهبر اعزام شدند.

بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی که در محل حادثه حضور داشت از شدت این آتش سوزی سخن گفت و افزود: کوچه های تنگ و باریک و سقف های بهم پیوسته با شیروانی های چوبی آتش سوزی سنگینی را رقم زد.

وی با بیان اینکه آتش از چندین سمت در حال سرایت به منازل مسکونی همجوار بود، افزود: آتش نشانان با استقرار خودروهای آتش نشانی از دو جهت با تلاشی نفس گیر نسبت به اطفای کامل و پیشگیری از گسترش آتش سوزی اقدام کردند.

رمضانی علت حادثه را اتصال در سیستم سیم کشی برق خواند و گفت: 4 خانه ویلایی که به نوعی دارای سقف های یکپارچه و بدون دیوار آتش بر بودند در این حادثه دچار آتش سوزی و آسیب دیدگی شدند.

رییس سازمان آتش نشانی رشت در پایان به مصدومیت دو تن از آتش نشانان اشاره داشت و افزود: آسیب دیدگی از ناحیه گردن و کمر موجب انتقال دو آتش نشان به مراکز درمانی شد که آرزوی سلامتی و تندرستی برای تمامی آتش نشانان بخصوص آتش نشانان مصدوم را از خداوند متعال خواستاریم.

تعداد بازدید: 32
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal