شهرداری رشت
۱۴۰۰ چهارشنبه ۵ آبان
به وب سایت معاونت ترافیک شهرداری رشت خوش آمدید
در آستانه 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی برگزار شد 1400/06/24
در آستانه 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی برگزار شد

 
 
  

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، صبح امروز چهارشنبه 24 شهریور 1400 در آستانه گرامیداشت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی، مانور آبگیری از منابع روباز و امداد آبی آتش نشانان شهر باران با حضور کارگرنیا ریاست شورای اسلامی، بهارمست سرپرست شهرداری رشت، عاشری،رمضانی،عباس نژاد،عزیزی از اعضای شورای اسلامی شهر، جعفرنیا سرپرست امور ارتباطات شهرداری و بیش از 80 تن از آتش نشانان شهر باران در استخر پارک دانشجو برگزار شد.

محمد حسین کارگرنیا ریاست شورای اسلامی شهر رشت در این مراسم ضمن عرض خسته نباشد و قدردانی از زحمات آتش نشانان گفت: ایثارگری ها و از خودگذشتگی های آتش نشانان فراموش شدنی نیست و افزود: تفاوت شغل آتش نشانی با سایر مشاغل، انتخاب آگاهانه مواجهه با خطر است.

در ادامه مهندس بهارمست سرپرست شهرداری رشت با بیان اینکه حضور در جمع آتش نشانان باعث افتخار است ادامه داد: از اینکه جان خود را کف دست گرفته و حافظ جان و مال شهروندان هستید از شما تشکر می کنم.

همین گزارش حاکی است شهرام مومنی رییس سازمان آتش نشانی رشت در رابطه با مانور آبگیری گفت : هدف از برگزاری این مانور افزایش سطح آمادگی نیروهای عملیاتی و امداد رسانی به شهروندان در سیلاب های شهریست که با توجه به فرا رسیدن فصل بارندگی و احتمال بارشهای شدید، احتمال آبگرفتگی معابر دور از ذهن نخواهد بود.

 
 
 

 
 
تعداد بازدید: 494
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal